Profil Gracza
* Ile masz lat? (wpisz liczbę):  
 
Etapy rejestracji

Witaj na stronie Kompanii Graczy firmy Cenega!

Skoro się tu znalazłeś, wygląda na to, że cenisz sobie najwyższej jakości gry komputerowe i chciałbyś skorzystać ze specjalnych premii, związanych z zakupem produktów naszej firmy. Kompania Graczy pełna jest fantastycznych nagród i niespodzianek, które będziesz mógł odebrać po zgromadzeniu odpowiedniej liczby punktów. Te z kolei otrzymujesz kupując kolejne gry, które na pewno dostarczą Ci wielu godzin niezapomnianej rozrywki. W naszym programie lojalnościowym klient jest najważniejszy, a dzięki jasnym i prostym zasadom nie musisz tracić czasu zastanawiając się, która oferta jest dla Ciebie najlepsza.

Przypominamy - za każdą zakupioną i zarejestrowaną grę otrzymujesz punkty. Ilość punktów odpowiada kwocie, jaką wydałeś na grę - np. jeśli gra kosztowała 99,90 złotych, otrzymujesz 100 punktów, jeśli 24,90 - otrzymujesz 25 punktów. Obowiązują proste, jasne i uczciwe zasady. Możesz też liczyć na dodatkowe atrakcje od naszych partnerów. Pamiętaj - im więcej zarejestrowanych gier, tym więcej korzyści!

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Kompanii Graczy, skorzystaj z formularza po lewej stronie ekranu, aby się zarejestrować. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane. Twoje dane będziemy wykorzystywali do wysyłania Ci nagród i naszych specjalnych ofert.

Pamiętaj jednak, że możliwości Kompanii Graczy mogą zostać w pełni wykorzystane dopiero wtedy kiedy zarejestrujesz pierwszą grę. Będziesz mógł wówczas wybierać spośród kilkudziesięciu wartościowych nagród oraz brać udział w innych atrakcjach dostępnych wyłącznie dla pełnoprawnych Klubowiczów.

Jesteśmy pewni, że będziesz nas często odwiedzał!